Alarmy Blokady

Immobilizery są fabrycznie montowane w samochodach od wielu lat. Urządzenie to ma zabezpieczyć nasze auto przed kradzieżą. Elektroniczna blokada sprawia, że pojazdem odjedzie tylko jej właściciel. Co daje, jak działa i czy warto mieć immobilizer analogowy – czy też cyfrowy nazywany immobilizer CAN.

Nowoczesne samochody są pełne nowoczesnych technologii. Znajdująca się w nich magistrala CAN , jest to zespół urządzeń, których zadaniem jest połączenie pracy wszystkich systemów wyposażenia auta.

Magistrala CAN odbiera sygnały z licznych czujników i sterowników, analizuje je i wysyła im polecenia. Niemożliwe byłoby połączenie tych elementów zwykłą instalacją. Dlatego każde urządzenie podpięte do magistrali CAN.

Immobilizer CAN wykorzystuje właśnie obecność całej tej mikro sieci komputerowej. Zamiast montować tradycyjne  immobilizery, wpinamy się w istniejące przewody. Dzięki temu urządzenie jest w 100% bezpieczne dla zaawansowanej elektroniki w aucie.

Immobilizer CAN charakteryzuje się funkcjami, takimi jak:

  • Praktyczne i nieograniczające funkcjonalności systemu bezkluczykowego zabezpieczenie antykradzieżowe.
  • Odcięcie zapłonu/unieruchomienie pojazdu niezależnie od rodzaju napędu, co pozwala zabezpieczyć samochód przed kradzieżami na wiele sposób, także na walizkę.
    • Auta elektryczne i hybrydy
    • Diesel/Benzyna

Nasze wieloletnie doświadczenie w montażach systemów zabezpieczających oraz doskonała orientacja w technologii cyfrowej pozwala nam spokojnie montować urządzenia w najnowszych oraz  najbardziej skomplikowanych i zaawansowanych pojazdach bez obawy jego uszkodzenia.